wtorek, 25 września 2012

Moje zamówienie w Familo

Wiele osób pyta mnie, czy złożyłem już swoje pierwsze zamówienie.

Oczywiście, pierwsze zakupy zrobiłem już w weekend i dziś kurier OPEK dostarczył mi je pod same drzwi (oczywiście gratis). Wszystkie produkty zostały zapakowane w tekturowe pudełko, które wypełnione zostało w środku folią ochronną, aby nic nie latało.

Duży plus dla firmy Familo, za dobre zabezpieczenie paczki i szybką przesyłkę, która dotarła praktycznie już na drugi dzień. Oczywiście wszystkie produkty odhaczyły się z załączoną do pudełka fakturą VAT.

Osoby zainteresowane, jakie zakupy zrobiłem, mimo niewielkiego wg niektórych jeszcze asortymentu w sklepie Familo, zapraszam do obejrzenia skanów moich zamówień:

Familo - 1 zamówienie produktów


Kolejne, drugie zamówienie złożyłem wczoraj:

Familo - 2 zamówienie produktów


Osoby, które również chcą się pochwalić pierwszymi zamówieniami w Familo zapraszam do wklejenia swojej listy zakupów na stronie:
http://familo.eklo.pl/zamowienia

A jeśli nie posiadasz jeszcze dostępu do własnego internetowego supermarketu (a prędzej czy później do niego trafisz), zapraszam do darmowej rejestracji:
http://familo.eklo.pl

4 komentarze:

 1. Fajnie gdyby można było wkleić, ale chyba nie można

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz wkleić skan swoich zakupów zapraszam na stronę: http://familo.eklo.pl/zamowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmuszony byłem napisać reklamację, ale i tak jestem zadowolony z zakupów, reklamacja dotyczyła ostatniej pozycji na liście, zamiast zamówionych 2 sztuk dostałem 1, każdemu się może zdarzyć.
  Reklamacja załatwiona pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie pomyłki wszędzie się zdarzają. Najważniejsze jest, w jaki sposób w takich sytuacjach firma podchodzi do klienta i jak rozwiązuje zaistniałe problemy.
  Dzięki Mariuszu, że podzieliłeś się tą informacją.

  OdpowiedzUsuń