piątek, 20 września 2013

Familo - wrzesień 2013

Wrzesień 2013 to przede wszystkich przełomowe zmiany w Familo, zarówno w sklepie jak i w całym systemie. Oto lista najważniejszych zmian, które zaczynają obowiązywać od 1 września 2013:

1. Znaczący spadek cen w sklepach Familo - to bardzo dobra wiadomość dla osób, które chcą oszczędzać na zakupach.

2. Oferta sklepu Familo widoczna dla wszystkich jeszcze przed rejestracją. Pozwoli to potencjalnemu klientowi samemu sprawdzić gamę produktów i upewnić się, że ceny produktów w Familo są rzeczywiście konkurencyjne nawet w stosunku do sklepów wielkopowierzchniowych.

3. Znaczne powiększenie asortymentu w sklepie Familo – z każdym dniem zaczynają pojawiać się nowe produkty.

4. 20 zł na start (promocja czasowa). Każda nowa osoba dołączająca do Familo może teraz skorzystać z promocji startowej i zapłacić za swoje zakupy 20 zł mniej (niezależnie od kwoty zamówienia). Ważne, aby zrobić zakup w ciągu 48 godzin od czasu rejestracji – wykorzystaj teraz przyznane pieniądze

5. Zmiana systemu aktywacji i poleceń. Nowy uczestnik do czasu zaksięgowania opłaty za pierwszy zakup nie będzie miał aktywnego linku partnerskiego, zatem nie będzie mógł polecać sklepu Familo. Chodzi o to, aby osoby które zamierzają rekomendować innym sklep Familo same na własnym przykładzie przekonały się, że takie zakupy warto robić i że jest to naprawdę opłacalne.

6. Zniesienie progu zakupowego do otrzymania prowizji z grupy. Prowizję z grupy zakupowej otrzymujemy teraz już przy minimalnym zakupie własnym za 50 zł (wcześniej minimalną kwotą był zakup za 150 zł). To pozwoli nam znacznie szybciej i łatwiej zarobić pierwsze pieniądze i skorzystać z pierwszych rabatów zakupowych.

7. Wprowadzenie ZDP (skrót od „Zysk Do Podziału„). Pojawia się tym samym nowy sposób rozliczania prowizji. Wartość ZDP to kwota, która w całości jest przeznaczona dla partnerów – i tak:
- 20% z kwoty ZDP to cash back,
- 10% z kwoty ZDP to bonus lojalnościowy,
- 60% z kwoty ZDP to prowizja z 5 pierwszych kręgów
- 10% z kwoty ZDP to prowizja rentierska z pozostałych kręgów (od 6 do 9)

Oczywiście system kompresji zostaje tutaj nadal zachowany, a to oznacza, że możemy nadal otrzymywać prowizje z kręgów wyższych niż 9 (w sierpniu zdarzyło się, że otrzymałem prowizję z osoby 14 kręgu :-) )

8. Zniesienie limitów klonów na koncie. Każdy partner może umieszczać w strukturze tyle klonów, ile jest w stanie robić obrotu a wszystko po to, aby pomnażać swoje prowizje (czyli z jednego zakupu możemy otrzymać podwójnie prowizje, wszystko zależy gdzie i jak rozmieścimy swoje klony w strukturze). Minimalny obrót na klonie to nadal tylko 50 zł.

Od samego początku powstania Familo mocno wierzyłem, że ten projekt będzie rewolucją na polskim rynku zakupowym ale tak naprawdę dopiero teraz jesteśmy wszyscy tego świadkami.

Rabaty 90% na zakupy dowolnie wybranych przez nas produktów – to się już dzieje naprawdę!
Zobacz moje zakupy i faktury ze sklepu Familo.

Wybierz się w wolnej chwili do marketu i spisz ceny produktów, które na co dzień używasz a potem porównaj je z cenami na stronie internetowej Familo. Przekonaj się ile możesz na tym zaoszczędzić.

Dolicz jeszcze czas, jaki poświęcasz na tradycyjne zakupy i sam wyciągnij wnioski, czy warto tyle przepłacać, marnować czas i paliwo na dojazdy i dźwigać samemu zakupy?

Zobacz jakie nowe produkty pojawiły się w naszych sklepach i w jakich cenach:
Wejdź do sklepu Familo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz