piątek, 9 listopada 2012

Zakupy w Familo z 90% rabatem

Kiedy trzy miesiące temu pisałem na tym blogu, że już niedługo w Familo będziemy mogli robić swoje zakupy z 90% rabatem, niewiele osób mogło w to uwierzyć. No bo jak to możliwe, żeby za markowe produkty codziennego użytku płacić tylko 10% ich wartości?

NO I STAŁO SIĘ! Dziś rano kurier dostarczył mi pod same drzwi (oczywiście gratis) kolejne pudło wypełnione zakupami w Familo o wartości powyżej 150 zł, do którego dołączona była faktura opiewająca za kwotę 14,98 zł.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć skan mojej faktury z 90% rabatem


Kliknij Tutaj, aby powiększyć obrazek


Oczywiście nie jestem pierwszą osobą, która otrzymała fakturę na tak niską kwotę. Pierwsze rabaty 90% pojawiły się w Familo już w październiku.

Jeśli nadal nie rozumiesz, jak to jest możliwe odsyłam do prezentacji:
http://www.familo.pro/p

Każda osoba, która przystępuje teraz do Familo i dobrze zrozumie, na czym polega ten biznes może, tak jak ja i inni partnerzy Familo, już niedługo robić własne zakupy z 90% rabatem.

Niektórym zajmie to tylko miesiąc, niektórym 3 miesiące, a niektórym rok. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie, od Twojego podejścia i zaangażowania.

4 komentarze:

 1. Dziękuję Ci bardzo, ze poleciłeś mi ten pomysł na biznes ;). Co prawda ja nie zapłacę jeszcze w listopadzie 15 zł za swoje zakupy, ale zapłacę 101,72 a nie 150,00 http://pogodny.za.pl/premia.JPG

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również bardzo się cieszę, że dołączyłeś do naszej społeczności :) Co prawda rzadko się zdarza, aby już w pierwszym miesiącu ktoś otrzymał maksymalny 90% rabat, choć teraz dzięki promocji, która właśnie się pojawiła jest to jak najbardziej możliwe.

  Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:
  https://www.familo.com/news

  OdpowiedzUsuń
 3. skąd biorą się te premie procentowe? jak je uzyskać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego jest tak mało produktów? kopnijcie ich w d, niech napełniają ofertę bo ja np: niemam tam Co kupić, przykład: gasza gryczana niepalona, makaron brązowy, warzywa owoce! i ekologiczne rzeczy! do dzieła

  OdpowiedzUsuń