poniedziałek, 24 grudnia 2012

Zmiany w Familo - cashback 6%

Nowy Rok przyniesie uczestnikom programu Familo wiele nowych, korzystnych zmian. Firma prowadza tzw. cashback, czyli zwrot części opłat za zakupy zrobione w naszych własnych sklepach Familo.

Każda osoba, która zrobi zakupy o wartości min. 200 zł otrzyma na swoje konto 4% zwrotu pieniędzy, które będzie można wykorzystać na kolejne tańsze zakupy w sklepie.

Dodatkowo program jeszcze bardziej będzie promował osoby, które działają w programie aktywnie. Każda osoba, która będzie robić zakupy co najmniej raz na 2 miesiące, niezależnie już od wartości zakupu będzie dodatkowo otrzymywać zwrot w wysokości 2%.

Podsumowując, osoby robiące cyklicznie mogą otrzymać nawet 6% zwrotu pieniędzy. A to oznacza, że nawet jeśli ceny niektórych towarów w sklepie Familo niekoniecznie będą niższe od konkurencji to i tak ostateczna oferta będzie bić na głowę inne sklepy wielkopowierzchniowe i to bez jakiegokolwiek elementu rekomendowania sklepu, co oczywiście uczyniłoby tę ofertą jeszcze bardziej konkurencyjną.

Co zrobić, aby już za zakupy styczniowe otrzymać pierwszy cashback?

Jeśli jeszcze nie zrobiłeś zakupów w Familo, to zrób je do końca roku (pamiętaj za zakupy od 150 zł w górę nie płacisz za wysyłkę). To pozwoli Ci utrzymać tzw status partnera i wszystkie jego przywileje (cashback + prowizje w 9 kręgów swojej grupy).

Zrób teraz zakup w Familo

Brak dokonywania zakupów przez kolejne 2 miesiące skutkować będzie utratą przywilejów, jakie posiadają partnerzy programu i zmianą statusu na tzw. konto konsumenckie, które pozwoli być wyłącznie zwykłym konsumentem sklepu. Powrót do konta partnera będzie możliwy dopiero po kolejnych dwóch aktywnych miesiącach.

Po nowym roku zmieniona zostaje również opłata administracyjna, która obecnie wynosi maks. 14 zł. Opłata ta będzie pobierana z wygenerowanej prowizji wyłącznie dopiero wtedy, gdy wysokość tej prowizji w danym miesiącu wyniesie min. 30 zł.

Dodatkowo zniesiony zostaje termin ważność otrzymanych od Familo klonów. Użytkownik będzie mógł je teraz aktywować w dowolnym czasie (a nie w ciągu tylko 3 miesięcy) i jednocześnie obniżona zostaje kwota wykonania kwalifikacji na klona ze 150 zł na 50 zł. Te zasady zaczęły obowiązywać jaz w grudniu, ale zapis o tym będzie w regulaminie od nowego roku.

W tym momencie pojawił się więc najbardziej opłacalny dla przeciętnego konta partnerskiego model:

Aktywujemy 1 klona (i tam możemy zapisywać kolejne osoby) -> Robimy zakup np. za 201 zł (151 zł na koto macierzyste + 50 zł na klona) -> Zachowujemy przysługujący nam maksymalny 6% cashback (za aktywność i zakup powyżej 200 zł) i otrzymujemy prowizję zarówno za konta macierzystego jak i z klona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz