sobota, 1 grudnia 2012

Familo - tanie zakupy przez internet

Familo to nowa społeczność konsumencka, promująca wygodne i tanie zakupy przez internet.

Familo nie tylko umożliwia dokonywania codziennych zakupów w bardzo konkurencyjnych cenach, z darmowa wysyłką do klienta. To jedyna w Polsce platforma, w której popularne markowe produkty codziennego użytku możesz kupić nawet z rabatem do 90%. W ofercie Familo znajdziesz popularne artykuły spożywcze, chemię domową i osobistą, już niedługo pojawi się też sprzęt RTV i AGD, komputery i akcesoria oraz różne produkty i usługi dla firm (w tym samochody i motocykle).

Familo tanie zakupy przez internetZakupy możesz robić obecnie w wielu różnych miejscach, ale tanie zakupy przez internet zrobisz wyłącznie w Familo - w sklepie, który docelowo daje Ci możliwość płacenia za swoje produkty tylko 10% ich wartości.

Dlaczego akurat w Familo zrobisz tanie zakupy przez internet?

Wstępując do naszej społeczności konsumenckiej otrzymujesz przywilej, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie, który sprzedaje markowe produkty codziennego użytku. Możesz bowiem polecać takie tanie i wygodne zakupy swoim znajomym i firma Familo Sp. z o.o. za to wszystko Ci zapłaci i to wcale nie mało.

Czy zdarzyło Ci się, aby takie sklepy jak Lidl, Biedronka, Tesco, czy inne sklepy wielkopowierzchniowe, które ciągle konkurują swoimi cenami, dali Ci chociaż 1 zł za to, że poleciłeś komuś zrobić u nich zakupy, bo tam było akurat taniej? Oczywiście, że nie! Bo wszystkie zyski od osób, które Ty przyprowadziłeś do sklepu firma zgarnęła dla siebie.

Familo nie tylko zapłaci Ci za zakupy osób, które przyjdą do sklepu z Twojego polecenia. Zapłaci Ci również za każdy zakup zrobiony przez taka osobę w przyszłości.

Dodatkowo jeśli te osoby, widząc same zalety takich zakupów, opowiedzą o nich kolejnym osobom i jeśli tylko te osoby kiedykolwiek zrobią zakupy, to zarówno Ty jak i Twoi znajomi również otrzymacie prowizje.

A skąd się biorą na to wszystko pieniądze?

Firma nie musi wydawać wielkich pieniędzy za reklamy w mediach, czy inny kosztowny marketing, bo to Ty, jako konsument Familo jesteś jednocześnie najlepszą reklamą ich sklepu.

Ponadto Familo do minimum skraca drogę, jaką normalnie przebywa każdy produkt trafiający do ostatecznego odbiorcy. Nie musi wydawać sporych pieniędzy na pośredników, a każdy przecież chce na tym coś zarobić (przedstawiciele handlowi, hurtownie, dystrybutorzy, sprzedawcy). Nie ma też kosztów utrzymania wielkich sieci sklepów, które dodatkowo jeszcze opłacają po drodze dyrektorów, kierowników, sprzedawców itp.

Co zyskujesz, robiąc zakupy przez internet właśnie w Familo, a nie w innych sklepach?

  • Płacisz za zakupy mniej niż w innych sklepach wielkopowierzchniowych
  • Możesz otrzymać rabat w wysokości nawet 90%
  • Nie marnujesz czasu na dojazd do sklepu, stanie w kolejkach, powrót do domu
  • Oszczędzasz na kosztach transportu.
Jeśli jeszcze nie należysz do naszej społeczności Familo przyłącz się do nas jak najszybciej i już dziś zacznij zarabiać, robiąc jednocześnie najtańsze zakupy przez internet. Zapraszam: http://www.familo.pro/rejestracja

Rejestracja oraz uczestnictwo w tym programie jest całkowicie darmowe i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz