poniedziałek, 30 lipca 2012

Familo Klub Konsumenta - otwarcie

W dniu 29 lipca 2012 roku w Warszawie w hotelu Best Western Hotel Felix odbyło się inauguracyjne otwarciu projektu, którego dotychczasowa robocza nazwa to "Klub Konsumenta".

Na tym spotkaniu została zaprezentowana firma, która stoi za tym przedsięwzięciem,
a jest to:

Familo Sp. z o.o.
Gorzewo 60A
09-200 Sierpc


Firma została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod pozycją nr 0000422290
w dniu 30.05.2012 roku. (nie zaktualizowany jeszcze wpis do KRS znajdziesz TUTAJ).

W skład Zarządu  wchodzą:

Mariusz Kopyciński - Prezes Zarządu
Piotr Kołakowski – Wiceprezes
Krzysztof Kolasiak - Członek Zarządu

Kapitał zakładowy: 100 000 zł
 
Najciekawszą i najcenniejszą informacją jest jednak fakt, iż firmę założyło kilku biznesmenów wraz z informatykiem, marketingowcem i radcą prawnym, co gwarantuje stabilne fundamenty projektu FAMILO.

Są to osoby:

- Piotr Kołakowski – odpowiedzialny za marketing i szkolenia
- Robert Waśniewski – radca prawny
- Mariusz Kopyciński - odpowiedzialny za asortyment, obsługę zamówień i logistykę- Grzegorz Kopyciński – odpowiedzialny za kontakt z klientem
- Mirosław Marciniak – odpowiedzialny za kontakt z klientem
- Krzysztof Kolasiak - odpowiedzialny za system ITW pierwszej częsci spotkania została zaprezentowana robocza prezentacja projektu FAMILO wraz z założeniami i celami i misją firmy. Miedzy innymi była mowa o tym, jak firma chce być postrzegana i jak my, jako partnerzy mamy ją przedstawiać innym osobom.

Misją firmy Familo ma być stwarzanie dogodnych warunków i przyjaznego klimatu sprzyjającego rozwojowi rodziny, jako podstawowej komórki społeczeństwa.

Oficjalnie zakomunikowano, iż strona internetowa http://www.familo.com z naszym biurem i linkami referencyjnymi oraz regulaminem zostanie uruchomiona do 4 sierpnia 2012 roku.


Natomiast sklep zostanie uruchomiony w ostatnich dniach sierpnia, a pierwsze zakupy będziemy mogli dokonywać od 3 września 2012 roku. Termin ten przesunięto na początek września ze względu na to, aby rozliczenie prowizji i kwalifikacji miesięcznych obejmowało cały miesiąc kalendarzowy.

Pierwsze Centrum Logistyczne będzie się mieściło pod adresem Gorzewo 60A, 09-200 Sierpc i pozwoli on na przygotowywanie do 30 tysięcy paczek miesięcznie. Przygotowywany jest już kolejny magazyn do obsługi 90 tys. paczek miesięcznie.


W drugiej części spotkania, po przerwie kawowej, był czas na zadawanie pytań. Między innymi otrzymaliśmy odpowiedź na nurtujące pytanie, jakie będą produkty.

Mariusz Kopyciński podał nam kilkanaście produktów wraz z cenami nastepujacych producentów:
Procter&Gamble, Kraft Foods, Tchibo, Wrigley, Nestle, Wedel, Storck

Na godzinę 17-tą przygotowano posiłek obiadowy, podczas którego partnerzy mogli wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami. Na tym zakończyło się oficjalne spotkanie z firmą FAMILO, a wszystkim pozostała myśl przewodnia tego spotkania: Liczy się tu i teraz!Zdjęcia z tego spotkania udostępnił Piotr Majewski.


Jeśli nie przystąpiłeś do Klubu Familo, a chcesz się w nim zarejestrować jeszcze przed oficjalnym otwarciem strony, prześlij swoje zgłoszenie na stronie:
http://klub-konsumenta.eklo.pl


1 komentarz: