czwartek, 19 lipca 2012

Klub konsumenta - zmiany na lepsze

W ostatni poniedziałek, jeszcze przed oficjalnym startem Klubu Konsumenta, wprowadzone zostały bardzo korzystne dla członków zmiany w koncepcji Klubu (planie marketingowym).

Prawdopodobnie będzie to już wersja ostateczna, która została oficjalnie potwierdzona.

Polski Klub Konsumenta koncepja

Oto najważniejsze z tych zmian:

1. Prowizja z pierwszego poziomu zwiększa się o 1%, czyli za pierwsze 3 osoby zapisane bezpośrednio pod nami będziemy otrzymywać teraz nie 2% lecz 3%. Prowizja z pozostałych poziomów pozostała bez zmian.

2. Już po zapełnieniu drugiego swojego poziomu, czyli po uzyskaniu w swojej strukturze 12 osób (3*3 + 3), będziemy mogli otrzymać swojego klona. A to oznacza, że możemy otrzymywać wtedy również prowizję od własnych zakupów, robionych przez klona.

3. Klon nie musi już nikogo zapraszać, aby otrzymywać prowizję z niższych poziomów. co oznacza, że jeśli masz już 6 aktywnych osób, to będziesz otrzymywać prowizję aż do 9 poziomu zarówno z konta głównego jak i klonów.

4. Została zlikwidowana jednorazowa premia za zapełnienie drugiego i trzeciego poziomu (to jedyny minus tych zmian). Premie za przekroczenie kolejnych poziomów nadal obowiązują i pozostają w takich samych wysokościach jak ostatnio.

Zapraszam na webinar poświęcony tym zmianom, który odbędzie się na żywo i na którym będziesz mógł zadać dodatkowe pytania. Terminarz najbliższych webinarów znajdziesz na stronie: http://klub-konsumenta.eklo.pl/webinary.php


3 komentarze:

 1. Witam,

  Jaka firma tworzy ten klub? Jakieś dane?

  Swoją drogą w formularzu zbierane są dane osobowe a brakuje informacji kto je przetwarza. http://klub-konsumenta.eklo.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Janek, nazwę firmy, która tworzy ten klub poznamy dopiero w momencie oficjalnego startu projektu, to tego momentu dane te są objęte tajemnicą. Firma ta będzie również administratorem bazy danych osobowych. Z informacji, które otrzymałem ta baza jest już zarejestrowana w GIODO.

  Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych do tego okresu poczekaj na oficjalne otwarcie Klubu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zbieranie danych osobowych niby zgodnie z ustawą bez podania danych firmowych nie jest zgodne z ustawą i co za tym idzie prawem. Oczywiście poczekam na otwarcie. Zwracam uwagę bo mój znajomy kiedyś w dobrze wierzej też podobnie zbierał dane i nie skończyło się to dla niego dobrze.

  OdpowiedzUsuń