wtorek, 11 września 2012

Familo - gdzie umieścić klony

Zgodnie z planem marketingowym Familo już po zapełnieniu pierwszych dwóch kręgów (12 osób w strukturze) mamy przywilej umieszczenia za darmo w swojej strukturze pierwszego klona.

To, w którym miejscu zdecydujesz się umieścić swojego klona jest bardzo ważne. Od tego bowiem będzie zależeć wysokość Twoich przyszłych zarobków.

W który miejscu struktury umieścić swoje klony? Ten temat najlepiej wyjaśni Ci poniższa prezentacja:Podsumowując:

Jeśli zależy Ci na szybkim otrzymywaniu jak najwyższych prowizji umieść go jak najbliżej swojego konta macierzystego. Wówczas Twoje prowizje będą częściowo duplikowane.

Jeśli natomiast chcesz otrzymywać prowizje w okresie długoterminowym również z kręgów powyżej dziewiątego wtedy warto umieścić swoje klony na ostatnich kręgach swojej struktury, najlepiej w miejscu pod osobą, która ma zadatki na lidera i której struktura zaczyna prężnie się rozwijać.

Jeśli nie spełniasz warunków do otrzymania klona możesz go również zakupić od firmy za kwotę 1000 zł brutto. Uważam jednak, że znacznie lepiej i mądrzej jest wykorzystać przywilej, który daje nam plan marketingowy Familo i otrzymywać klony zupełnie za darmo, za zapełnianie kolejnych kręgów wokół siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz