piątek, 19 października 2012

10 zł na zakupy od Familo

Od środy na koncie każdego uczestnika programu Familo pojawiło się dodatkowe 10 zł prowizji. Jest to drobny prezent od firmy Familo na dobry początek, do wykorzystania na dowolne zakupy w naszych sklepach (oferta ważna do dnia 29 października).

Sprzedaż produktów rozpoczęła się 21 września. Wiele osób zrobiło już swoje pierwsze zakupy. Pojawiły się również pierwsze osoby, które osiągnęły maksymalny 90% rabat na swoje zakupy.

Kurierzy dostarczający paczki do naszych domów dziwią się, jak to możliwe, że za duże pudło z zakupami (i wcale nie lekkie) o wartości 150 zł klienci płacą tylko 15 zł. Nie raz już zdarzyło się, że kurier sam poprosił o adres strony, gdzie można robić takie zakupy ;)

Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem Familo, dołącz teraz do naszej społeczności konsumenckiej, wykorzystaj do 29 pażdzienika kwotę 10 zł, które otrzymasz od Familo za swoje zakupy.

Rejestracja na stronie
http://familo.eklo.pl/rejestracja

Pamiętaj to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Podziel się tą wiadomością z rodziną i przyjaciółmi. Wybierz się z nimi na zakupy do Familo i wypłać jeszcze w listopadzie swoją pierwszą październikową premię.

Poniżej zamieszczam nagranie z ostatniego firmowego webinaru z 17.10.2012, dotyczącego programu Familo.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz