środa, 17 października 2012

Jak są naliczane premie w Familo

Dziś rano w naszym biurze Familo w zakładce "Twoje premie" pojawiły się wszystkie szczegółowe informacje, związane z naliczeniem premii za pierwszy miesiąc sprzedaży we wrześniu.Wchodząc w Szczegóły obok miesiąca Wrzesień 2012 wyświetla nam się nasza kwalifikacja obrotów dla wszystkich naszych pozycji (konta macierzystego oraz klonów, jeśli takie już posiadamy).Wchodząc w Szczegóły (tym razem są to szczegóły wybranej pozycji) widzimy miedzy innymi wielkość obrotów, która została wygenerowana na naszych poszczególnych kręgach, widzimy też szczegółowo, kto z naszej grupy konsumenckiej na danym kręgu dokonał zakupów i za ile. Trzeba przyznać, ze informatyk stanął na wysokości zadania.

Ale co dla nas najważniejsze, możemy dowiedzieć się w końcu, w jaki dokładnie sposób została naliczona nam nasza premia za ostatni miesiąc. Wystarczy wejść w zakładkę "Wypełnienie i obroty po kompresji":

Możemy też przekonać się naocznie, jak zadziałała kompresja podczas naliczania prowizji. Jest to bardzo ciekawy temat, który postaram się szczegółowo omówić w kolejnych postach, bo jak do tej pory niewiele było szczegółów na ten temat.

Jedno jest pewne, kompresja bardzo pozytywnie wpływa na wysokość naszych ostatecznych obrotów, bo jak widać na załączonym wyżej skanie, nawet z zakupów na 4 kręgu można otrzymać maksymalną premię 3%.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz